
влевовправо
Жіночий класичний годинник Curren Green кварцовий зелений. Гарантія 12 місяців
- Готово к отправке
- Код: 1118
899 ₴
+380 (99) 403-09-34
Viber
- +380 (63) 758-47-14
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий годинник бренду Curren. Циферблат і ремінець темного смарагдового кольору. Циферблат прикрашений маленькими стразами. Дуже гарно переливається від світлого до темно-зеленого. Стрілки та відмітки годин виконані в кольорі рожеве золото. Корпус чорного кольору. Ремінець з PU шкіри з класичною застібкою. Розмір регулюється під будь-яке зап'ястя за допомогою отворів. Максимальний розмір - на обхват зап'ястя 18 см. Механізм кварцовий - годинник працює на батарейці, яку при необхідності з часом можна буде замінити. Годинник дуже легкий, на руці виглядає акуратно та естетично. Прекрасний вибір для тих, хто любить глибокі благородні кольори та лаконічність дизайну. Після заставки представлені живі фото нашого магазину
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Толщина | 7 мм |
| Общая длина | 23 мм |
| Ширина ремешка | 10 мм |
| Диаметр | 32 мм |
| Вес | 28 г |
| Основные | |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Стекло | Минеральное |
| Браслет/Ремешок | Искусственная кожа |
| Форма | Круглая |
| Тип | Классические часы |
| Пол | Женский |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Производитель | Curren |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Источник питания | Батарейка |
| Тип механизма | Кварцевый |
- Цена: 899 ₴









