
влевовправо
Мужские кварцевые часы Curren, оригинальные наручные часы на металлическом браслете, часы с секундомером
- Готово к отправке
- Код: 1163
1 299 ₴
+380 (99) 403-09-34
Viber
- +380 (63) 758-47-14
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд Curren випускає якісні та недорогі кварцові годинники. Їх відрізняє стильний сучасний дизайн і відмінна якість збірки. Корпус та браслет годинника виконані зі сталі. Стрілки, завдяки люмінесцентному покриттю, світяться в темряві. Всі циферблати працюють (години, хвилини, секунди, дата, секундомір). Годинник чудово підійде як під класичний, так і під повсякденний образ. На цю модель діє гарантія протягом 12 місяців. Всі фото в галереї після заставки виконані нашим магазином.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Curren |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Источник питания | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Формат времени | 12 часов |
| Стекло | Минеральное |
| Форма | Круглая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Класс влагозащиты | WR 30 м (3 атм) |
| Противоударные | Нет |
| Цвет корпуса | Розовое золото |
| Цвет циферблата | Черный |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Функции даты/календаря | Индикация даты |
| Спорт-функции | Секундомер |
| Дополнительные функции | Подсветка стрелок |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 46 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Длина цепочки | 24 мм |
- Цена: 1 299 ₴








